Hakkımızda

 

ATAGARDEN; şehir merkezi içerisinde yeşilin her tonuyla bezenmiş bir doğa ve mavinin büyüleyici manzarasıyla bütünleşmiş eşsiz bir mekân.

Tesisimiz, sizlere Kır düğünlerinden, doğum günü partilerine, nikah seremonilerinizden, kurumsal piknik organizasyonlarınıza, bebeğiniz için gerçekleştireceğiniz babyshower partilerinize kadar tüm özel anlarınızda kullanabileceğiniz özel bir alan sunuyor.
Profesyonel kadromuz ve seçkin mönülerimizle isterseniz kokteyl mönü, dilerseniz beyaz ve kırmızı et mönüleri ile tüm özel anlarınızı bir lezzet festivaline ve organizasyonlarınızı kusursuz davetlere dönüştürüyoruz.
Sizlere, özel odalarımız ve rehberlik etmek için görevlendirdiğimiz yöneticilerimiz ile kendi organizasyonunuzun sahibi olma imkânı sağlıyoruz.
Her şey dahil hizmet paketiyle, zengin standart süslemesinden, ses müziğe, ücretsiz otopark hizmetinden özel mono pasta ikramlarına kadar tüm hizmetleri davet sahibine hediye eden tesisimizde geriye size doğanın ve hayallerinizin tadını çıkarmak kalıyor…
Şıklığın doğa ile buluştuğu huzur dolu ve tutkulu bir mekân olan Atagarden, doğanın tüm tonları ile sizlere romantik kır düğünleri vaat ediyor ve bu özel günlerinizde sizlere eşlik etmekten büyük bir mutluluk duyuyor.
Gösterdiğiniz nazik ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.