Asmalı Bahçe

 

Nostalji rüzgârı…

İsmini, asma yaprakları ile sarılı renkli ışıklarla donatılmış 60m uzunluğundaki ahşap gelin yolundan alan bahçemiz, özel nikâh bahçesi ve etkinlik bahçesi olmak üzere 2 farklı alandan oluşmaktadır.

Özel nikâh bahçesi; organizasyon öncesi başlangıç kokteyllerinde ve düğün organizasyonları için modern nikâh seremonilerinde hizmet vermektedir. Ayrıca, hafta sonları gündüz periyodunda 90 dk’lık nikâh seremonileri de gerçekleştirilmekte olup, kokteyl düzeninde 500 kişi, oturma düzeninde 350 kişi kapasiteli bahçemizde davetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Hava muhalefetine karşı; masalarımızın üzerlerine dört ayaklı otağı tarzındaki ekru renkli çadırlarımızı yerleştirerek hizmet vermekteyiz.
Bahçenin devamı olan etkinlik bahçesi, kır organizasyonu denildiğinde gözümüzde canlanan doğallığın her dokunuşunu taşımaktadır. Geçmiş ile geleceğin harmanlandığı, konuklarınızı cezbeden botanik dokusu, yeşil yamaçları ile 4.500 m² alana kurulmuş bahçemiz kokteyl düzeninde 1.500 kişi, oturma düzeninde ise 1.150 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.